24. júna 2021 Od admin Vypnuté

Aj my sme Legendarium!

Aj My sme Legendarium!

Cestuj, hľadaj nálepky, zbieraj pečiatky a vyhraj skvelé vecné ceny! 

Šiesty ročník Legendaria je späť a nadväzuje na predchádzajúci. Zaži dobrodružné leto plné zážitkov a zaujímavých výletov. Legendárni hrdinovia ťa zavedú na miesta plné zábavy, poznania a objavovania. Aj naše zariadenie je zapojené do projektu LEGENDARIUM. Za návštevu získaš súťažnú pečiatku legendy a krásnu mapu. Súťaž potrvá od 25. júna do 12. septembra 2021.

AKO MÔŽEŠ SÚŤAŽIŤ?

Hľadaj nálepky a zbieraj pečiatky: Cestuj s legendami a hľadaj súťažné nálepky prevažne v prírode, plus zbieraj súťažné pečiatky do mapy v zariadeniach, ako je aj to naše. Mapu získaš na miestach s pečiatkami pri vydávaní prvej pečiatky (zdarma ku vstupnému).

Spolu môžeš získať až 15 nálepiek a 36 pečiatok, čo znamená 51 lístkov s Tvojím menom v záverečnom žrebovaní o super ceny. Zároveň už počas cestovania získavaš vecné ceny po prekročení  garantovaných hraníc!

O ČO SÚŤAŽÍŠ?


Hlavnou cenou bude bicykel v hodnote 500 €
. Rôzne odmeny môžu „dobrodruhovia“ získať už počas leta a to za prekročenie tzv. garantovaných hraníc. Po získaní 5 nálepiek bude na súťažiacich, na vybraných miestach, čakať rozprávková kniha Legendy na cestu a športová fľašaza 10 nálepiek získajú hrnček a puzzle, za všetkých 15 multifunkčný ruksak s kľúčenkou.

Pečiatku a mapu pokladov získaš aj u nás, v našom zariadení! Podmienkou získania pečiatky je zakúpenie si vstupenky do našej galérie, kde sa deti spolu s rodičmi nielen zabavia, ale určite aj niečo nové naučia. Tento rok sme pre Vás pripravili cenník s rodinnými vstupmi.

Tešíme sa na teba, dobrodruh!

Všetky informácie: www.legendarium.info
LEGENDARIUM na Facebook-u
LEGENDARIUM na Instagrame