19. júna 2023 Od admin Vypnuté

TATRANSKÉ ROZPRÁVKOVÉ PUTOVANIE 2023

Zaži vzrušujúce letné dobrodružstvá s tvojimi lesnými kamarátmi
OCHRANKOM TATRANSKÝM, SMREČINKOU LESNOU, LOMNIČKOU KVETINKOVOU

AKO TO CELÉ FUNGUJE?

Každé dieťa, do 18 rokov, si od 1.6.2023 až do konca októbra 2023 môže prísť pre BEZPLATNÝ DENNÍK DOBRODRUHA do Tatranských informačných kancelárií v Starom Smokovci a Tatranskej Lomnici, do Turistického infocentra na Štrbskom Plese a do Mestskej informačnej kancelárie v Poprade.

Tento denník dieťa prevedie celým regiónom Vysokých Tatier (od Štrbského Plesa cez Tatranskú Kotlinu až po Poprad) a okrem rozprávok, hlavolamov, mapy, kupónov a tajničiek, tu nájde aj SÚŤAŽNÉ ÚLOHY v podobe indícií.

Tie sa po nájdení zaznamenajú do priloženej mapy, ktorá obsahuje tajničku.  Zbieraním indícií, ktoré tvoria buď samostatné písmená, časti slov či celé slová sa postupne vyplnia chýbajúce časti v tajničke.

Tajničku tvorí milá básnička o Tatrách, ktorú sa Vaše dieťa môže naučiť naspamäť. Po nájdení najmenej dvadsiatich piatich indícií súťažiaci príde na určené miesto, kde mu bude po kontrole vydaný CERTIFIKÁT DOBRODRUHA.

Následne so zákonným zástupcom vyplní súťažný lístok a vhodí ho do žrebovacej krabice. Týmto súťaží o rodinné pobyty vo Vysokých Tatrách či rôzne iné hodnotné ceny.

Súťaž trvá do októbra 2023.